Rob Kardashian pranon se është “i varfër”/ Kërkon suport financiar nga ish e dashura për vajzën e tij - AlpeGossip
Rob Kardashian pranon se është “i varfër”/ Kërkon suport financiar nga ish e dashura për vajzën e tij

Rob Kardashian pranon se është “i varfër”/ Kërkon suport financiar nga ish e dashura për vajzën e tij

Rob Kardashain dhe Blac Chyna duket se kanë probleme me pagesat e vajzës 2-vjeçare, Dream. Në një dokument zyrtar, Rob thotë se Chyna ka më shumë para se ai, kështu që ajo duhet ta paguaj atë.

Ylli i ‘Keeping Up With The Kardashians’ beson se Blac vlen më shumë se ai tani.

Në dokumente thuhet se Rob pretendon që modelja se ka përfituar shumë nga dramat e saj në publik. Sipas disa të dhënave, Chyna përfiton rreth 60 mijë dollarë në muaj.

Ndërkohë Rob thotë se të ardhurat e tij që nga koha e ndarjes kanë ardhur duke zbritur nga 100 mijë dollarë në 10 mijë

. Kështu që djali i familjes Kardashian kërkon që të jetë ai që do të marrë suport financiar nga Blac për vajzën.