Sexy dhe pa mbathje... Françeska Jaçe ndez sërish 'zjarrin' - AlpeGossip
Sexy dhe pa mbathje… Françeska Jaçe ndez sërish ‘zjarrin’

Sexy dhe pa mbathje… Françeska Jaçe ndez sërish ‘zjarrin’

Françeska Jaçe ka tronditur sërish rrjetin me postimin e saj provokues.
Pasi kapërfunduar pushimet e saj, ish banorja e njohur e Big Brother ka bombarduar rrjetin me foto provokuese.

Edhe pse këtë herë mban veshur një fustan plazhi, duket qartë se poshtëës saj nuk mban mbathje.

Një ditë më parë ajo ka turbullur rrjetin me foto e saj me bikini, teksa mbante një Iguana në dorë.