E ulur në trotuar me këmbët hapur, Oriola Marashi ja heq trurin kalimtarëve (FOTO) – AlpeGossip
E ulur në trotuar me këmbët hapur, Oriola Marashi ja heq trurin kalimtarëve (FOTO)

E ulur në trotuar me këmbët hapur, Oriola Marashi ja heq trurin kalimtarëve (FOTO)

Oriola Marashi, modelja më e komentuar kohët e fundit, vazhdon me pozat e saj t’i vërë flakën rrjetit. Pas fotove super seksi me kostumin me temina që i tregonte gjoksin, Oriola sot vjen me një set tjetër fotografik.
Këtë herë modelja ka pozuar si police, e veshur me blu, syze polici, kapele dhe e mbështetur në makinën e policisë teksa shkruan “Policia që duam”.

Në foton tjetër të postuar në Instastory, Oriola shfaqet e ulur në trotuar me këmbët hapur, teksa pozon para kamerës e me siguri kalimtarët e çastit kanë mbetur me gojë hapur.

Modelja ka marrë qindra komplimenta nga fansat dhe me këto foto ka vërtuar se edhe pa u zhveshur, ajo di të jetë super seksi dhe të tërheqë vëmendjen.