I HABIT TË GJITHË/ Tayna bën deklaratën e papritur për Rinën (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
I HABIT TË GJITHË/ Tayna bën deklaratën e papritur për Rinën (FOTO+VIDEO)

I HABIT TË GJITHË/ Tayna bën deklaratën e papritur për Rinën (FOTO+VIDEO)

Dy reperet e njohura, Rina dhe Tayna janë parë gjithmonë si dy rivale. Mirëpo, e ftuar mbrëmjen e djeshme në “Shiko kush luan”, Tayna i ka habitur të gjithë me deklaratën e saj.

Ajo u shpreh se fjalët për rivalitet mes tyre nuk janë të vërteta. Tayna shtoi se Rina i duket vajzë dhe këngëtare shumë e mirë.

“Gjithçka ka qenë keqkuptim, kurrë nuk kam pasur asgjë me të. Duket që është shumë vajzë e mirë, këngëtare e mirë, prandaj paqe”, tha reperja.