NGJASHMËRI E “PAZAKONTË”/ Gjendet sozia e Butrint Imerit (FOTO) – AlpeGossip
NGJASHMËRI E “PAZAKONTË”/ Gjendet sozia e Butrint Imerit (FOTO)

NGJASHMËRI E “PAZAKONTË”/ Gjendet sozia e Butrint Imerit (FOTO)

Butrint Imeri është padyshim një nga këngëtarët më të dashur për publikun e këngët e tij janë kthyer menjëherë në hite. Ndërkohë Butrinti është shumë i pëlqyer nga vajzat edhe për pamjen e tij tërheqëse.

Bes Kallaku ja ka gjetur sozinë këngëtarit duke e bërë pjesë të sfidës së 10 viteve dhe duke e krahasuar me Ertugrulin.

Por jo vetë me aktorin turk. Butrinti ngjan shumë edhe me futbollistin e njohur, Andre Silva.