“TË KAM ZILI”/ Olti Curri ripublikon FOTON e Xhemit dhe i thotë se… – AlpeGossip
“TË KAM ZILI”/ Olti Curri ripublikon FOTON e Xhemit dhe i thotë se…

“TË KAM ZILI”/ Olti Curri ripublikon FOTON e Xhemit dhe i thotë se…

Të gjithë e njohim Xhemi Shehun, moderatoren  e ëmbël të “Top Channel”.

Shumë aktive në rrjete sociale Xhemi ndan momente nga jeta e përditshme ku ajo që bie në sy është maçoku i saj “bukurosh”.

Së fundmi ajo ka postuar një foto të tij të cilën e ka rishpërndarë edhe Olti Curri me përshkrimin e mëposhtëm:

“Të kam zili”, shkruan ai pranë fotos.

Ndoshta Olti duhet ta konsiderojë marrjen e një maçoku në shtëpi.