PASI U NDA ME SELDIN/ Mimoza Shkodra ka diçka për t’ju thënë fansave (FOTO) – AlpeGossip
PASI U NDA ME SELDIN/ Mimoza Shkodra ka diçka për t’ju thënë fansave (FOTO)

PASI U NDA ME SELDIN/ Mimoza Shkodra ka diçka për t’ju thënë fansave (FOTO)

Të gjithë i shikonin si një nga dyshet më të lumtura të showbizz-it dhe bota rozë papritur u trondit nga lajmi i ndarjes së Seldi Qalliut nga Mimoza Shkodra.

Edhe pse kishin një vit për të fejuar dhe kishin zbuluar edhe diçka nga planet e tyre për martesë kjo ndarje shokoi shumë fansa të cilët kanë ngelur akoma nën vorbullën e pyetjeve të shumta për të zbuluar të vërtetën.

Sidoqoft jeta e secilit me siguri po vazhdon në normalitet tashmë.

Së fundmi Mimoza ka ndarë me fansat diçka mjaft të bukur. Ajo i ka surpziuar duke iu zbuluar se po xhiron klipin e saj më të ri, ku mendohet se do të jetë një baladë nga ajo. Kujtojmë se balada e saj me titull “Ndarja” është ndër këngët më të suksesshme shqiptare dhe ende preferohet nga të gjithë.