Dorëzohet Benardi, dedikim dashurie nga shtrati për Xhenin (FOTO) – AlpeGossip
Dorëzohet Benardi, dedikim dashurie nga shtrati për Xhenin (FOTO)

Dorëzohet Benardi, dedikim dashurie nga shtrati për Xhenin (FOTO)

Publikimet me kuptime dashurie nuk kanë munguar asnjëherë nga ish banorja e Big Brother, Xheni Mhillaj.

Pasi i dha fund lidhjes me Benardin, ajo nuk ka reshtur së publikuar thënje dashurie apo provokime që shkonin në adresë të ish partnerit të saj.

Por tashmë që Xheni u kthye në Tiranë, mos vallë dhe Benardit iu rikthyen ndjenjat. Ai ka ndarë një vide romantike nga shtrati teksa dëgjonte baladën e Yllli Limanit.

Porstimi ishte shoqëruar me dy shqiponja të shoqëruar me zemra. Mos janë këto vallë sinjale bashkimi, apo Benardi e ka këtë dedikim për dikë tjetër.