Gigi e jashtëzakonshme, shfaqet tepër seksi në këto foto – AlpeGossip
Gigi e jashtëzakonshme, shfaqet tepër seksi në këto foto

Gigi e jashtëzakonshme, shfaqet tepër seksi në këto foto

Gigi Hadid shfaqet përsëri dhe atë shumë seksi

Bukuroshja e pistave të modës ka bërë një fotosesion shumë kontrovers për revistën “Vogue” ku ka postuar tërësisht e zhveshur me motrën e saj Bella për një fushatë marketingu të Reebok.

E kjo kampanjë ka bërë që të shikohet në mënyra të ndryshme sepse Gigi reklamon këto veshje sportive në një mënyrë shumë provokative.

Të tilla janë edhe fotot e tjera që janë shfaqur pas atyre nudo ku Gigi përsëri është shumë provokative.