Djali i Valbonës na tregon gjithçka që na ka fshehur e ëma deri tani, nga FOTOT me motrën tek… – AlpeGossip
Djali i Valbonës na tregon gjithçka që na ka fshehur e ëma deri tani, nga FOTOT me motrën tek…

Djali i Valbonës na tregon gjithçka që na ka fshehur e ëma deri tani, nga FOTOT me motrën tek…

Sa kuriozitet që kishte për të parë qoftë edhe një foto të djemve. Pastaj, pasi Bona i prezantoi ata me publikun, kureshtja u hodh tek vajza. Vetëm pak javë më parë, në koncertin “Divat” u kap ashtu si rastësisht në kamera Vivien, vogëlushja së cilës deri në ato moment i kishim parë kaçurelat.

Kejni, djali i vogël i Bonës e ka profilin e hapur dhe në të ka foto të mamit, motrës, vëllait, shokëve dhe kushërinjve.

Kështu që Valbona mund të qëndrojë larg rrjeteve sociale sa të dojë, profili i Kejnit do na i tregojë të gjitha.