Olsi i BB prej muajsh i lidhur, kush është vajza super bukuroshe që i ka vjedhur zemrën – AlpeGossip
Olsi i BB prej muajsh i lidhur, kush është vajza super bukuroshe që i ka vjedhur zemrën

Olsi i BB prej muajsh i lidhur, kush është vajza super bukuroshe që i ka vjedhur zemrën

Olsi i “Big Brother”, është rikthyer sërish në vëmendjen e mediave sot pas një kohe të gjatë në heshtje. Ish-banori ka vendosur t’u përgjigjet pyetjeve të fansave me opsionin e ri që ofron Instagram e pas të cilit janë çmendur të gjithë.

Një prej fansave e pyet Olsin nëse do martohej me një person të varfër dhe jo publik. Ish-banori i përgjigjet se “pasuria nuk është gjithçka, në jetë lindim të gjithë njësoj” dhe se për të nuk ka rëndësi fama, por e rëndësishme është që ajo ta dojë.

Fill pas këtij postimi Olsi ka publikuar foton e tij me të dashurën bukuroshe, një foto pasionante ku ajo shihet duke e puthur ish-banorin. Kujtojmë që të njëjtën foto Olsi e ka publikuar edhe vitin e kaluar çka tregon se ai qenka në një lidhje me këtë vajzë prej muajsh.