Alketa Vejsiu dhe Albana Osmani gjejnë sozinë shqiptare të Meghan Markle (FOTO) – AlpeGossip
Alketa Vejsiu dhe Albana Osmani gjejnë sozinë shqiptare të Meghan Markle (FOTO)

Alketa Vejsiu dhe Albana Osmani gjejnë sozinë shqiptare të Meghan Markle (FOTO)

Ka mjaftuar një koment i Albanës për të vënë re ngjashmërinë e madhe mes tyre!

Në një video normale të publikuar nga Alketa në Instagramin e saj, Albana Osmani ka vënë re detajin e veçantë. Moderatorja shfaqet në video me një vajzë e cila sipas Osmanit ngjan shumë me Meghan Markle dhe nuk ngurron ta shprehë këtë. Më pas edhe vetë Alketa ka rënë dakord me kolegen duke gjetur kështu sozinë shqiptare të Meghan Markle.