“SI NË BORDELLO”/ Pasi publikon videon me femra të zhveshura, Enca “i përvishet” ndjekësit: Po… (FOTO) – AlpeGossip
“SI NË BORDELLO”/ Pasi publikon videon me femra të zhveshura, Enca “i përvishet” ndjekësit: Po… (FOTO)

“SI NË BORDELLO”/ Pasi publikon videon me femra të zhveshura, Enca “i përvishet” ndjekësit: Po… (FOTO)

Enca Haxhia vjen gjithmonë në vëmendje me provokimet e saj. Kësaj radhe këngëtarja ka vendosur të publikojë një video ku shfaqen femra ‘të zhveshura’ duke tundur të pasmet.

Të veshur me taka dhe me bikini, disa shtrirë në tokë e disa në stola, ndjekësit nuk kanë nguruar të lënë dhe komente kritikuese dhe ofenduese.

“Dhe femra me taka dhe pikini vetëm në bordello kam parë dhe te kjo video,”- i shkruan një ndjekës.

Duket se komentuesi e kishte fjalën për ‘bikini’, por ka ngatërruar një shkronjë. Aq është dashur që Enca të tallet keq me të.

“Hahahhahaha po ç’pikin mo i zi,”- i përgjigjet Enca.

Me sa duket të gjitha skenat janë pjesë e videoklipit të ri, që këngëtarja pritet të publikojë së shpejti.