Pas përformancës në botëror Era Istrefi pranë familjes dhe miqve, por jo për të pushuar... - AlpeGossip
Pas përformancës në botëror Era Istrefi pranë familjes dhe miqve, por jo për të pushuar…

Pas përformancës në botëror Era Istrefi pranë familjes dhe miqve, por jo për të pushuar…

Era Istrefi po njeh suksese të vazhdueshme në tregun ndërkombëtar. Së fundmi performoi në sytë e gjithë botës në finalen e botërorit ‘Rusi 2018’. Ndërsa tani është kthyer në Kosovë pranë familjes së saj. Nëse mendoni se synimi kthimit janë pushimet, e keni gabim.

Era vazhdon të punojë edhe kur të gjithë pushojnë. Këtë e ka treguar me anë të një video krah vëllait të saj dhe reperit Capital T. “Punoj aq shumë sa kam harruar të pushoj”,-shkruan ajo. Në videot e tjera ka treguar se edhe e motra Nora Istrefi po i qëndron pranë në këto momente dhe po ja kalojnë bukur.