PO E VESHIN TË GJITHË! Printeri i gjarpërit po bën “namin” këtë sezon (FOTO) – AlpeGossip
PO E VESHIN TË GJITHË! Printeri i gjarpërit po bën “namin” këtë sezon (FOTO)

PO E VESHIN TË GJITHË! Printeri i gjarpërit po bën “namin” këtë sezon (FOTO)

Printet e kafshëve janë rikthyer sërish në modë por kësaj here leopardi do të zëvendësohet nga lëkura e gjarpërit. E pikërisht janë vipet ato të cikat janë shumë të “updatuara” me modën dhe nuk mund të lënë asnjë trend të fundit t’u shpëtojnë.

Pasi u veshën në sfilatat botëore, edhe vajzat tona të ekranit filluan ta pasuronin garderobën e tyre me veshje të cilat përmbanin këtë lloj dizajni. Ai mund të gjendet në çdo lloj aksesori apo veshje, që nga bluzet e deri tek këpucët.

AlpeNews.al ju sjell disa nga rastet kur vipat kanë veshur këtë trend të fundit të modës:

Orinda Huta

Aulona Musta

Kejvina Kthjella

Tayna

Françeska Jace

Anxhelina Kotorri

Nora Istrefi

Rashel Kolaneci

 

Lori Hoxha