NËSE NUK I KENI VËNË RE/ Këto janë 8 mënyrat më fantastike si ta kombinojmë rozën në vjeshtë - AlpeGossip
NËSE NUK I KENI VËNË RE/ Këto janë 8 mënyrat më fantastike si ta kombinojmë rozën në vjeshtë

NËSE NUK I KENI VËNË RE/ Këto janë 8 mënyrat më fantastike si ta kombinojmë rozën në vjeshtë

Ndriçoni ditët gri të vjeshtës me një “prekje” rozë. Kjo ngjyrë është e garantuar që do t’ju japë më shumë stil dhe gjallëri paraqitjes suaj.

Kombinoni një pallto rozë pastel me një pulovër “oversized” dhe xhinse të bardha ose diçka më komode, duke kombinuar një pulovër me një fustan rozë.

Për diçka më të trendi, mund të zgjidhni edhe një xhaketë lëkure. Mos harroni që aksesorët kanë një vlerë të rëndësishme në paraqitjen tuaj.