“MË THONË DUKESH SI KATY PERRY”/ Këngëtarja e famshme rrëfen se njerëzit nuk e njohin në rrugë – AlpeGossip
“MË THONË DUKESH SI KATY PERRY”/ Këngëtarja e famshme rrëfen se njerëzit nuk e njohin në rrugë

“MË THONË DUKESH SI KATY PERRY”/ Këngëtarja e famshme rrëfen se njerëzit nuk e njohin në rrugë

Katy Perry theksoi se shpesh njerëzit e ngatërrojnë me veten. 38-vjeçarja, e cila ndan Daisy Dove me të fejuarin e saj Orlando Bloom, shpjegoi se nënat e tjera thonë se ajo ‘duket tamam si Katy Perry’. Duke folur për The Cut, ajo zbuloi se shpesh njerëzit se kuptojnë se në fakt është vetë ylli i famshëm.

“Sot në mëngjes, isha me të në një klasë baleti dhe një grua thotë: “O zot, ti dukesh shumë si Katy Perry””, tha këngëtarja. “Njerëzit më njohin mua, por në kohën kur ata thonë: “A është kjo …? Ishte ajo …?” Unë jam larguar tashmë.”, u shpreh më tej ylli me famë botërore gjatë intervistës për The Cut.

Qesharake: Katy Perry, 38 vjeç, bëri shaka duke thënë se shpesh ngatërrohet me veten kur merr pjesë në klasat e nënës dhe foshnjës me vajzën e saj të hënën.

Kujtojmë që këngëtarja është krahasuar shpesh me aktoren Zooey Deschanel. Në fakt, Zooey mori pjesë në videoklipin e Katy-t për këngën e saj “Not The End Of The World”, ndërsa ajo rrëmbehet nga alienët për shkak se e ngatërrojnë atë me krijuesen e shumë hiteve.

Gabim: Këngëtarja, e cila ndan Daisy Dove, dy vjeç, me të fejuarin e saj Orlando Bloom, shpjegoi se nënat e tjera në grup thonë se ajo 'duket tamam si Katy Perry'