SOZI E ANTONIO BANDERAS/ Jul Deda do t’ju lë gojëhapur me foton e 20 viteve më parë (FOTO) – AlpeGossip
SOZI E ANTONIO BANDERAS/ Jul Deda do t’ju lë gojëhapur me foton e 20 viteve më parë (FOTO)

SOZI E ANTONIO BANDERAS/ Jul Deda do t’ju lë gojëhapur me foton e 20 viteve më parë (FOTO)

Julian Deda mbetet një nga aktorët më të dashur për publikun, por edhe ndër më të komentuarit në media për deklaratat e tij. Juli është shumë aktiv në rrjete sociale dhe sot ka ndarë me fansat një foto të 20 viteve më parë.

Në foto Juli shfaqet me flokë të gjatë, të kapura bisht dhe pa mjekër. “Mos u frikësoni, jam unë para 20 vitesh”, shkruan Juli.

Pas publikimit të kësaj fotoje, kanë vërshuar komente të shumta nga fansat, shumë prej të cilëve e kanë krahasuar Julin me aktorin Antonio Banderas.