Oriola shfaqet tejet seksi pranë Noizyt, por ajo që thotë reperi të shkrin së qeshuri (FOTO) - AlpeGossip
Oriola shfaqet tejet seksi pranë Noizyt, por ajo që thotë reperi të shkrin së qeshuri (FOTO)

Oriola shfaqet tejet seksi pranë Noizyt, por ajo që thotë reperi të shkrin së qeshuri (FOTO)

Është femra më seksi në trojet shqiptare. Modelja Oriola Marashi me linjat e saj trupore ka arritur ta merr edhe vëmendjen e reperit Noizy.

Ai në Instagram ka publikuar një fotografi bashkë me bukuroshen shqiptare, e cila dukej tejet seksi me një fustan të shkurtër që i ka nxjerr në pah gjoksin dhe këmbët seksi.

Fotos, Noizy ia la edhe një shkrim ku tha se duhet qëndruar të gjatë, pa marrë parasysh se në çfarë graviteti ndodheni!

Stand tall no matter what the gravity

A post shared by NOIZY (@zinizin) on