Aromë Parisi, Lori Hoxha do ju bëjë “ziliqarë” me këtë pamje – AlpeGossip
Aromë Parisi, Lori Hoxha do ju bëjë “ziliqarë” me këtë pamje

Aromë Parisi, Lori Hoxha do ju bëjë “ziliqarë” me këtë pamje

 

Parisi duket të jetë një nga destinacionet e preferuara të trashëgimtares së Top Media.
Lori Hoxha ka postuar një foto në rrjetet e saj dhe duket qartë se e adhuron këtë qytet. Me këtë pamje të gjithë do të donin të shkonin atje për pak relaks.

Nëse ësahtë dikush që i adhuron udhëtimet, ajo është Lori. Ajo merr më të mirën nga çdo vend që viziton dhe për më tepër e ndan me fansat e saj.