COVID-19/ Antonio Banderas rezulton pozitiv me koronavirus – AlpeGossip
COVID-19/ Antonio Banderas rezulton pozitiv me koronavirus

COVID-19/ Antonio Banderas rezulton pozitiv me koronavirus

Aktori i njohur hollivudian, Antonio Banderas është infektuar me koronavirus.

Lajmin e bën me dije vetë aktori spanjoll, i cili sot ka festuar ditëlindjen e 60-të në karantinë.

“Dua ta bëj publike sot, se në ditëlindjen time të 60-të, jam i detyruar të festoj në karantinë për shkak se jam i infektuar me koronavirus,” shkruan në Tëitter aktori i famshëm për rolin e Zoros, dhe filma si “Once Upon a Time in Mexico”, “Desperado” e të tjera.

Banderas siguroi fansat se ndjehet mirë, ndonëse pak më i lodhur se zakonisht. Ai tha se pret që të rikuperohet shumë shpejt.