“E LËSHOI DORËN”/ Rudina Magjistari publikon foton me bashkëshortin – AlpeGossip
“E LËSHOI DORËN”/ Rudina Magjistari publikon foton me bashkëshortin

“E LËSHOI DORËN”/ Rudina Magjistari publikon foton me bashkëshortin

Më në fund moderatorja e njohur Rudin apublikoi një foto me bashkëshortin e saj e këtë herë jo ulur në një divan por të dy këmbë.

Shkak për këtë u bë premiera e filmit të Lorik Canës.

Mesa sportistëve Rudina duket akoma e dhe më e shkurtër.