FAJIN E KA ELI FARA DHE AURELA GAÇE/ “Çmenden” 12 balerinët italianë që solli Klaudia Pepa (VIDEO) – AlpeGossip
FAJIN E KA ELI FARA DHE AURELA GAÇE/ “Çmenden” 12 balerinët italianë që solli Klaudia Pepa (VIDEO)

FAJIN E KA ELI FARA DHE AURELA GAÇE/ “Çmenden” 12 balerinët italianë që solli Klaudia Pepa (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme u zhvillua ntaa e dytë gjysëmfinale e “Këngës MAgjike”.

Për të realizuar emisonin e saj “Thumb” ishte e ftuar edhe Aulona Musta e cila publikoi një video që do t’ju shkrijë së qeshuri.

12 balerinët e trupës së Kluadia Pepës u “tërbuan” nën ritmet e muzikës së Eli Fares dhe Aurela Gaçes duke kërcyer e ndërsa të gjithë i shihnin duke u argëtuar.