NUK KENI PËR TA BESUAR/ Ju tregojmë këtë sekret të Dafina Zeqirit (FOTO) – AlpeGossip
NUK KENI PËR TA BESUAR/ Ju tregojmë këtë sekret të Dafina Zeqirit (FOTO)

NUK KENI PËR TA BESUAR/ Ju tregojmë këtë sekret të Dafina Zeqirit (FOTO)

Mund të keni mësuar shumë gjëra për këngëtaren tuaj të preferuar, por jemi të sigurtë që këtë detaj nuk e dinit. Që në fillim të verë, Dafina Zeqiri ndodhet në Kosovë dhe Shqipëri ku u angazhua me koncerte të shumta. Por edhe pse i duhet të udhëtojë shumë për shkak të profesionit që ka, Duffye nuk paska patentë. Prive mëson se këngëtarja është regjistruar në një nga autoshkollat në Kosovë, për të marrë lejen e drejtimit të makinës. Ndoshta tani mund ta kujtoni se nuk e keni parë ndonjëherë Dafinën duke drejtuar makinën.