Klea Huta sapo bëri “xheloz” Elgitin, i thotë “TË DUA” shqiptares me famë botërore (FOTO) – AlpeGossip
Klea Huta sapo bëri “xheloz” Elgitin, i thotë “TË DUA” shqiptares me famë botërore (FOTO)

Klea Huta sapo bëri “xheloz” Elgitin, i thotë “TË DUA” shqiptares me famë botërore (FOTO)

Ajo është një nga femrat më të bukura të ekranit shqiptar dhe shumë e pëlqyer nga publiku. Jo vetëm shumë simpatike, por Klean e kemi parë edhe në shumë profesione të ndryshme si moderatore, aktore e këngëtare. Bukuroshja e ekranit po jeton një romancë shumë të bukur me kantautorin e njohur Elgit Doda dhe kjo duket fare mirë në postimet që bëjnë në rrjetet sociale.

Por mesa duket Klea nuk do vetëm Elgitin, pasi i ka shprehur simpatinë edhe këngëtares shqiptare me famë botërore, Dua Lipës Kjo e fundit ka publikuar një kolazh fotosh nga Kuala Lumpur dhe Klea nuk ka hezituar aspak t’i thojë “Të Dua” me një emoji zemër.

Mos u shqetëso Elgit, është thjesht një koment për t’i treguar që e pëlqen si këngëtare.