E PYESIN PËR LUANA VJOLLCËN/ Fiori Dardha jep përgjigjen që nuk e prisnim: Shpesh ata që paragjykojmë janë...(FOTO) - AlpeGossip
E PYESIN PËR LUANA VJOLLCËN/ Fiori Dardha jep përgjigjen që nuk e prisnim: Shpesh ata që paragjykojmë janë…(FOTO)

E PYESIN PËR LUANA VJOLLCËN/ Fiori Dardha jep përgjigjen që nuk e prisnim: Shpesh ata që paragjykojmë janë…(FOTO)

Fiori Dardha është një nga figurat  më transparent të ekranit shqiptar.Gazetarja  është tepër aktive në rrjetet sociale duke postuar video edhe foto të ndryshme.

Fiori  ditën e djeshme  është bërë pjes e lojës “pyetje dhe përgjigje”  një prej ndjekësve i ka drejtuar pyetje pë Luana Vjollcën.

Gazetarja ka kthyer një përgjigje të gjatë për motrat Vjollca: Shpesh ata që paragjykojmë më shumë, janë më korrekt dhe më me këmbë në tokë.Ndaj them me bindje se Luana dhe Marina janë vajzat më të sjellshme të ekranit.