NË TAJLANDË ME NOIZYN? Tayna reagon për herë të parë, publikon foto me… – AlpeGossip
NË TAJLANDË ME NOIZYN? Tayna reagon për herë të parë, publikon foto me…

NË TAJLANDË ME NOIZYN? Tayna reagon për herë të parë, publikon foto me…

Tayna ka nisur prej ditës së sotme pushimet në Tajlandë. Ajo ka zgjedhur destinacionin tropikal për të kaluar pak kohë larg zhurmave të qytetit dhe larg të ftohtit të ditëve të fundit.

Por ditën e sotme ka nisur pushimet në të njëjtin destinacion edhe reperi Noizy. Pak foto të publikuaranga dy reperët kanë mjaftuar për të nisur fjalët mbi një lidhje të mundshme mes tyre.

Për të sqaruar gjithçka në mënyrën më të mirë, Tayna ka publikuar një foto me prindërit duke zbuluar kështu shoqëruesit e saj në këtë udhëtim. Mesa duket për Taynën është koha t’i dedikohet familjes dhe mënyra më e mirë për ta bërë këtë janë pushimet ekzotike.