“MAMI DHE BABI”/ Këto foto të Sarës e Ledionit në ditëlindjen e djalit të tyre do t’i adhuroni – AlpeGossip
“MAMI DHE BABI”/ Këto foto të Sarës e Ledionit në ditëlindjen e djalit të tyre do t’i adhuroni

“MAMI DHE BABI”/ Këto foto të Sarës e Ledionit në ditëlindjen e djalit të tyre do t’i adhuroni

Ditë më parë djali i vogël i Sara Hoxhës dhe Ledion Liços festoi dy vjetorin.

Për të kishin organizuar një super festë me tollumbaca shumëngjyrësh e madje edhe teze Lori kishte ardhur nga Londra.

Sot Sara publikoi sërish disa foto po kësaj here në to shfaqej ajo edhe Ledioni.

“Mami dhe babi” ka shkruar ajo krahas fotove që do t’i adhuroni.