“JAM GJITHË KOHËS ME VRAP…”/ Klea Huta nma tregon me këtë FOTO arsyen se pse po nxiton kaq shumë këto ditë – AlpeGossip
“JAM GJITHË KOHËS ME VRAP…”/ Klea Huta nma tregon me këtë FOTO arsyen se pse po nxiton kaq shumë këto ditë

“JAM GJITHË KOHËS ME VRAP…”/ Klea Huta nma tregon me këtë FOTO arsyen se pse po nxiton kaq shumë këto ditë

Me postimin e fundit në ‘Instagram’, moderatorja e njohur, Klea Huta ka treguar se këto kohë është duke u marrë me një sërë projektesh në të njëjtën kohë, gjë që bën që ajo të nxitojë në çdo moment.

“Keto kohe jam gjithe kohes me “vrap”
Vrap te puna, vrap te trajtimet, vrap per ne shtepi, vrap andej e vrap kendej se kryesori eshte mreti im! Dhe si mommy in action qe jam sterilizuesin e kam gjithe kohen me vete dhe e vendos tek usb e makines kur Krid i bie nga goja çuçu duke e shpelare fillimisht me ujin e tij. Fale Zotit qe jetojme ne kete kohe ku gjerat na thjeshtohen kaq shume.”, ka shkruar Huta në postimin e fundit ku shfaqet më makinë duke treguar se ka qenë sërish duke nxituar për të shkuar diku.

Kujtojmë se prej disa javësh, Klea ka treguar se do të rikthehet në ekran me formatin ‘Këngë Moj’ në ekranin e ‘Vizion Plus’ dhe se shumë shpejt do të sjellë edhe projekte të reja muzikore./