Rita Ora shfaqet shumë seksi me këtë veshje/ Këngëtarja e tepron me PHOTOSHOP (FOTO) - AlpeGossip
Rita Ora shfaqet shumë seksi me këtë veshje/ Këngëtarja e tepron me PHOTOSHOP (FOTO)

Rita Ora shfaqet shumë seksi me këtë veshje/ Këngëtarja e tepron me PHOTOSHOP (FOTO)

Rita Ora vazhdon të jetë një nga yjet më në zë dhe me më ndikim në botën e artit. Ylli kosovar shquhet tej mase edhe për stilin e saj unik, duke u bërë një nga emrat më të kërkuar nga markat e revistat prestigjioze. Ajo njihet për guximin e saj me veshjen dhe para pak ditësh shkëlqeu teksa parakaloi në tapetin e kuq të “GQ Aëards” ku u shfaq me një veshje ekstravagante që i tregonte shumë lëkurë.

Mirëpo faqja e njohur në Instagram “Celebsface” që nxjerr “të palarat” e VIP-ave pretendon se ajo ka përdorur PHOTOSHOP në këtë foto, pasi sipas tyre njëri krah është më i hollë se tjetri.

Nuk e dimë nëse është pozicioni apo me të vërtetë është photoshop, por Rita duket me të vërtetë seksi.