Afërdita Dreshaj la partnerin në shtëpi dhe bëri foton më të zjarrtë të verës me tre femra – AlpeGossip
Afërdita Dreshaj la partnerin në shtëpi dhe bëri foton më të zjarrtë të verës me tre femra

Afërdita Dreshaj la partnerin në shtëpi dhe bëri foton më të zjarrtë të verës me tre femra

Nëse po prisni të shihni Afërdita Dreshajn me bashkëshortin e saj Jakub Kindl në një foto të bukur vere, gaboheni.

Këngëtarja shqiptare la për një moment partnerin, për të shijuar pushimet me shoqet e saj, modelet seksi, Xhesika Berberi, Tika Camaj dhe Alexis Rupp.

Të katërta me rroba banje, ekspozojnë trupin seksi dhe linjat hot që do t’i kishte zili çdo femër.

“Kur java e rrobave të plazhit mbaroi”, shkruan Afërdita e cila bashkë me 3 modelet kishte qenë e pranishme në Javën e Modës në Miami.