NJË BOMBË/ Klaudia Pepa nis pushimet dhe sapo dogji Instagram-in me FOTON me bikini – AlpeGossip
NJË BOMBË/ Klaudia Pepa nis pushimet dhe sapo dogji Instagram-in me FOTON me bikini

NJË BOMBË/ Klaudia Pepa nis pushimet dhe sapo dogji Instagram-in me FOTON me bikini

Verë e re, foto të reja bombastike të Klaudia Pepës! Balerina e njohur shqiptare që prej kohësh ka nisur karrierën në Itali duket se u është rikthyer postimeve të nxehta në rrjetet sociale.

Pas një tërheqjeje të përkohshme, Pepa ka postuar ditën e sotme një foto të re, që ka lënë të kuptohet se ajo ka nisur pushimet. Në foton në fjalë, balerina shihet me një sheshe birrë në dorë dhe e veshur me një palë bikini të vogla të zeza që i tregojnë linjat joshëse trupore.

“Koha e birrës!”-ka shkruar ajo në postimin e fotos që ka marrë menjëherë qindra pëlqime.

Dhe duke qenë se duket që Klaudia ka nisur pushimet, një gjë do të ndodhë me siguri: Foto të reja me bikini po vijnë!