“JE PISE, TË KAP PËR FLOKËSH…”/ Agravon debati mes Big Mamës dhe Antonelës, plasin ofendimet – AlpeGossip
“JE PISE, TË KAP PËR FLOKËSH…”/ Agravon debati mes Big Mamës dhe Antonelës, plasin ofendimet

“JE PISE, TË KAP PËR FLOKËSH…”/ Agravon debati mes Big Mamës dhe Antonelës, plasin ofendimet

Një tjetër diskutim me debat u fol sot në “Big Brother VIP”, një sherr mes Big Mamës dhe Antonelës.

Debati agravoi shumë rëndë dhe me ofendime.

Je pise, je ndyrësirë je dyfityrëshe. Të kap prë flokësh, shpërtheu Big Mama ndaj Antonelës.