DUA LIPA BËHET ROMANTIKE/ Ja çfarë i shkruan publikisht të dashurit (FOTO) – AlpeGossip
DUA LIPA BËHET ROMANTIKE/ Ja çfarë i shkruan publikisht të dashurit (FOTO)

DUA LIPA BËHET ROMANTIKE/ Ja çfarë i shkruan publikisht të dashurit (FOTO)

Dua Lipa është çdo herë e angazhuar me koncerte në vende të ndryshme të botës, prandaj kjo gjë e bën të jetë shpesh larg më të dashurve të saj.

Së fundi, përmes një statusi në Instagram, këngëtarja i ka shkruar fjalë prekëse të dashurit të saj, Isaac Carew.

“Do të më mungosh për një kohë të gjatë. Shihemi së shpejti i dashur”, ka qenë mbishkrimi që ajo i la fotos.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Dua Lipa është “If Only”, në duet me Andrea Bocellin.

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë: