MORI FUND/ Pas 3 vitesh martesë, këngëtarja juaj e preferuar ndahet nga bashkëshorti - AlpeGossip
MORI FUND/  Pas 3 vitesh martesë, këngëtarja juaj e preferuar ndahet nga bashkëshorti

MORI FUND/ Pas 3 vitesh martesë, këngëtarja juaj e preferuar ndahet nga bashkëshorti

Këngëtarja e njohur e hitit “Someone like you”, Adele, i ka dhënë fund martesës 3-vjeçare me Simon Konekci.

Përfaqësuesit për shtyp të këngëtares kanë deklaruar se tashmë çifti është ndarë, megjithatë ata do t’a rrisin djalin e tyre plot dashuri. Gjithashtu, në deklaratë shkruhej se çifti kërkon privatësi.

Adele dhe Simon u martuan në vitin 2016 dhe lajmin e mbajtën të fshehtë nga mediat.