“TIRANA QË DUAM”/ Mijëra qytetarë në shesh.Aurela Gaçe elektrizon skenën (VIDEO) – AlpeGossip
“TIRANA QË DUAM”/ Mijëra qytetarë në shesh.Aurela Gaçe elektrizon skenën (VIDEO)

“TIRANA QË DUAM”/ Mijëra qytetarë në shesh.Aurela Gaçe elektrizon skenën (VIDEO)

Ka përfunduar pjesa e parë e Partisë  Socialiste ndërkohë që vëmendja është zhvendosur tek sheshi “Nënë Tereza”.

Sheshi është mbushur me mijra qytetar të cilët janë duke ndjekur  koncertin madhështor.Këngëtarja e njohur Aurela Gaçe është duke elektrizuar skenën dhe në video shohim qytetarët të cilët janë duke s e shijuar.

Gjithashtu Aurela është një ndër këngëtaret më të të mira të ekranit, e cila  gjithmonë  adhurohet nga fansat.