HOROSKOPI DHE VIPAT/ Blerina Bombaj, “Dashi” punëtor që e do i gjithë publiku! – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIPAT/ Blerina Bombaj, “Dashi” punëtor që e do i gjithë publiku!

HOROSKOPI DHE VIPAT/ Blerina Bombaj, “Dashi” punëtor që e do i gjithë publiku!

Blerina Bombaj është dietologia  njohur shqiptare e cila u bë e njohur në programin “E diela Shqiptare” dhe që preferohet mjaft nga publiku.

Në horoskop ajo i përket shenjës së Dashit dhe më poshtë ju njohim me përputhshmërinë që ajo ka me këtë shenjë.

Për dashin thuhet se do te jetë gjithnjë në ekrane dhe e njëjt gjë ndodh edhe me Blerinën. Ajo famën e mori në programin “E diela shqiptare” dhe sërish vazhdon të preferohet mjaft nga publiku e jo pa arsye është pjesë e paneleve të ndryshme të diksutimit për sa i përket profesionit të saj.

Femrat e Dashit janë “zjarr” me një energji të pashtershme e jo pa arsye e shohim dietologen ti përkushtohet mjaft profesionit të saj , të ngrejë biznesin e të jetë gjithnjë e gatshme për klientët e saj.

View this post on Instagram

Miremengjes 😍

A post shared by Blerina Bombaj (@blerinabombaj2) on

Së fundmi një femër Dash si Blerina Bombaj para publikut shfaq gjithnjë entuziazëm e përcjell pozitivitet e prandaj dëshirohet shumë!

View this post on Instagram

Miremengjes 😊

A post shared by Blerina Bombaj (@blerinabombaj2) on

/AlpeNews.al