“MAKINË TRE MILION DOLLARËSHE”/ Suksesi i Gjiko dhe Skerdi për këtë sezon veror… (VIDEO) – AlpeGossip
“MAKINË TRE MILION DOLLARËSHE”/ Suksesi i Gjiko dhe Skerdi për këtë sezon veror… (VIDEO)

“MAKINË TRE MILION DOLLARËSHE”/ Suksesi i Gjiko dhe Skerdi për këtë sezon veror… (VIDEO)

Reperët shqiptarë Gjiko dhe Skerdi kanë sjellë projektin më të ri muzikor të titulluar “Si Bugatti”. Në këtë këngë ritmike për sezonin veror flitet për një femër që vlerësohet aq shumë sa makina luksoze.

Kjo është hera e dytë që reperët sjellin duet dhe pritet që të jetë suksesi i tyre i rradhës. Bugatti është një prej markave të makinave luksoze, cmimi i së cilës fillon nga 3 milionë dollarë.

Nëse një femër ka vlerë të madhe për jetën e dikujt, sipas reperëve duhet të konsiderohet si një Bugatti.