”DO IA KALOSH DHE GJIRAFËS…”/ Albani Skënderaj ka diçka për ti thënë Amelisë – AlpeGossip
”DO IA KALOSH DHE GJIRAFËS…”/ Albani Skënderaj ka diçka për ti thënë Amelisë

”DO IA KALOSH DHE GJIRAFËS…”/ Albani Skënderaj ka diçka për ti thënë Amelisë

Alban Skënderaj ka ndarë në Instagram disa foto të ëmbla gjatë vizitës në kopshtin zoologjik bashkë me vajzën e tij të vogël Ameli. Këngëtari shqiptar shfaqet tepër i emocionuar me vogëlushen teksa shohin kafshët!

Por gjatë një ndalese në kafazin e gjirafës, Albani ka bërë një koment që me thënë të drejtën e kishim vënë re prej kohësh. Ameli është një vajzë tepër e gjatë për moshën që ka dhe sigurisht që ka kujt t’i ngjajë.

“Si e ke nisur do ia kalosh dhe gjirafës një ditë”, shkruan këngëtari i njohur. Edhe në fotot e publikuara nga mami Miriam shohim se Ameli është rritur tashmë dhe sa vjen edhe më shumë i ngjan babit të saj.