NË NJË UDHËTIM NË KARAIBE/ Cardi B dhe Offset shfaqen më “të çmendur” se kurrë – AlpeGossip
NË NJË UDHËTIM NË KARAIBE/ Cardi B dhe Offset shfaqen më “të çmendur” se kurrë

NË NJË UDHËTIM NË KARAIBE/ Cardi B dhe Offset shfaqen më “të çmendur” se kurrë

Cardi B dhe Offset janë ndoshta çifti më “i çmendur” i reperëve që mund të keni parë ndonjëherë.

Dyshja, tepër e dashuruar, duket se e ka shijuar në maksimum udhëtimin e fundit për në “Turks & Caicos” në Karaibe.

Këtë e vërtetojnë dhe fotot e nxehta që ka publikuar Cardi B në Instagram, mbi një motor uji me bashkëshortin.

Për më shumë shihni galerinë: