“E KA KËTË GJË DHE ËSHTË FAKT”/ Mikela çfarë nuk tha për Oltën: Dinake dhe… – AlpeGossip
“E KA KËTË GJË DHE ËSHTË FAKT”/ Mikela çfarë nuk tha për Oltën: Dinake dhe…

“E KA KËTË GJË DHE ËSHTË FAKT”/ Mikela çfarë nuk tha për Oltën: Dinake dhe…

Aktorja e njohur, Olta Gixhari, është padyshim një ndër banoret më të komentuara në “Big Brother VIP”, e cila është përfshirë shpesh në debate. Kjo ka bërë që konkurrentët e tjerë të formojnë mendime të ndryshme rreth saj.

Së fundmi, gjatë një bisede me Kiara Titon, Mikela është shprehur se Olta i duket shumë dinake dhe manipuluese.

“Unë ia kam thënë dhe në sy dhe do vazhdoj t’ja them. Shumë dinake, manipuluese. E ka këtë gjë dhe është fakt”, ka thënë ajo.