Nuk je nuse tradicionale? Ja si mund të jetë fustani jot i bardhë ndryshe nga nuset klasike … – AlpeGossip
Nuk je nuse tradicionale? Ja si mund të jetë fustani jot i bardhë ndryshe nga nuset klasike …

Nuk je nuse tradicionale? Ja si mund të jetë fustani jot i bardhë ndryshe nga nuset klasike …

Vera është sezoni i dasmave dhe me siguri ju që po përgatiteni të bëhenin nuse dhe nuk doni një fustan të bardhë klasik jeni në dilemë të madhe për fustanin e duhur.

Mbase dantellat dhe fustanet e fryra nuk janë stili juaj, doni diçka më të thjeshtë dhe më komode që i përshtatet natyrës tuaj.

Si një nuse aspak tradicionale, ju sugjerojmë t’u hidhni një sy modeleve të fustaneve të bardha më poshtë:

1.Fustan i gjatë me pala

2.Stil bohemian

 

3.Shpatullat jashtë

4.I stiluar në pjesën lart

5. I lirshëm, stil rruge

6.Me dantellë dhe bisht

7.Fustan mëndafshi

8.Fustan me tyl deri tek gjuri

9.Një nuse trendi me fustan tyli

10. Fustan elgeant me shpatulla jashtë, i ngjitur pas trupit

11.Fustan me thekë

12.Copë tyli me lule

13.Fustani ideal për një ceremoni në plazh