Fansat kapin ngushtë Fjoralbën e “Top Arenës”, ja detaji në FOTO që po çmend rrjetin: Këmba ku… – AlpeGossip
Fansat kapin ngushtë Fjoralbën e “Top Arenës”, ja detaji në FOTO që po çmend rrjetin: Këmba ku…

Fansat kapin ngushtë Fjoralbën e “Top Arenës”, ja detaji në FOTO që po çmend rrjetin: Këmba ku…

Fjoralba Ponari është një nga prezantueset e reja në ekranin e “Top Channel” e cila zëvendësoi Marina Vjollcën në ‘Procesin Sportiv’ dhe prej javësh po prezanton përkrahë Ed Manushit.
Bukuroshja bjonde është komentuar gjatë nga mediat për shkak të pozicionit të ri që ka në ‘Top Channel’, por ka tërhequr dhe shumë vëmendjen me pamjen e bukur. Mirëpo së fundmi si shumë personazhe të tjerë të njohur edhe Fjoralba është masakruar nga komentuesit, të cilët kanë kapur një detaj në foton e saj.

Në një foto që ‘Top Channel’ ka publikuar në profilin në Instagram, Fjoralba shfaqet vetëm me një këmbë. Ky detaj është kapur nga fansat të cilët e kanë akuzuar për fotoshop bukuroshe bjonde, mirëpo ka pasur dhe nga ata që kanë thënë që këmba e saj është ngritur dhe kjo foto është thjesht një iluzion optik.