Bleona Qereti NIS pushimet dhe ka një kërkesë publike për mamin e saj: Në mënyrë urgjente… (FOTO) – AlpeGossip
Bleona Qereti NIS pushimet dhe ka një kërkesë publike për mamin e saj: Në mënyrë urgjente… (FOTO)

Bleona Qereti NIS pushimet dhe ka një kërkesë publike për mamin e saj: Në mënyrë urgjente… (FOTO)

Bleona Qereti gjithmonë ka treguar se ka një lidhje shumë të ngushtë me dy prindërit e saj, Oli dhe Nazmi Qereti. Ditën e djeshme ishte një datë e shënuar për familjen e tyre, sepse nëna e këngëtares festoi ditëlindjen.

Sot këngëtarja duket se ka nisur pushimet dhe këtë e ka treguar nga postimet që ka bërë në rrjete sociale.

“Pamja nga vendi im i preferuar”, shkruan Bleona në postimin e parë.

Më pas Bleona duket se nuk po i shijon dot vetëm pushimet dhe ka ftuar ti bashkohet dhe nëna e saj së bashku me qenin.

Mami në mënyrë urgjente mere dhe jonnyjdog dhe hajde, i shkruan Bleona të ëmës në një story në Instagram.

Ndoshta me postimin e parë mamaja e saj nuk u bind dhe Bleona i ka bërë një kërkesë të dytë.

“Mama po të pres bashkë me atë gjysmën tjetër tënde Nazim Qeretin. Atë dashurinë jonnyjdog me zor po e pres??? Hajde të lutem”.

Meqë vajza ju lut kaq shumë nuk besojmë se mamaja e saj do ta rrefuzoj. /AlpeNews.al/