Dikur&Sot/ Ja ndryshimi i Lori Hoxhës dhe Ermal Mamaqit nga fëmijëria deri më tani (VIDEO) – AlpeGossip
Dikur&Sot/ Ja ndryshimi i Lori Hoxhës dhe Ermal Mamaqit nga fëmijëria deri më tani (VIDEO)

Dikur&Sot/ Ja ndryshimi i Lori Hoxhës dhe Ermal Mamaqit nga fëmijëria deri më tani (VIDEO)

Në insertin “Dikur&Sot” tek emisioni “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani në INTv u fol për dy personazhe mjaft të njohur për publikun por njëkohësisht shumë të suksesshëm, Lori Hoxhën dhe moderatorin, Ermal Mamaqi. Shpesh herë shohim shumë yje të showbiz-it sesi kanë qenë fëmijë dhe themi se tiparet e tyre kanë ndryshuar ose duken identikë si në atë kohë, normal me ndryshime të vogla por jo ‘hijen’ e tyre. Këtë herë në videon më poshtë jemi kthyer në kohën kur Lori dhe Mamaqi ishin fëmijë. Ndryshim i madh? Shihni insertin dhe do e kuptoni.