RITA NË TIRANË/ Nisin përgatitjet në “Sheshin Skenderbej”. Stafi i këngëtares ka… (FOTO) – AlpeGossip
RITA NË TIRANË/ Nisin përgatitjet në “Sheshin Skenderbej”. Stafi i këngëtares ka… (FOTO)

RITA NË TIRANË/ Nisin përgatitjet në “Sheshin Skenderbej”. Stafi i këngëtares ka… (FOTO)

Sot pritet që Rita të mbaj koncertin në Sheshin Skënderbej, i cili do të fillojë në orën 18:00 ku do të jenë prezentë dhe këngëtarë të njohur shqiptar.

Teksa njerëzit bëhen gati, duekt se edhe stafi i këngëtares ka zbarkuar në “Sheshin Skenderbej”, për të nisur kështu përgatitjet për fillimin e koncertit që do të mbahet mend gjatë… Sepse siç edhe pritet, Rita është bërë gati për të “ngritur” në këmbë Tiranën!

AlpeNews.al