U BË BABA NJË MUAJ MË PARË/ Kledi Bahiti ndan pozën më të ëmbël me të birin (FOTO) – AlpeGossip
U BË BABA NJË MUAJ MË PARË/ Kledi Bahiti ndan pozën më të ëmbël me të birin (FOTO)

U BË BABA NJË MUAJ MË PARË/ Kledi Bahiti ndan pozën më të ëmbël me të birin (FOTO)

Me datë 1 tetor, kompozitori shumë i pëlqyer nga publiku, Kledi Bahiti u bë baba për herë të parë. Partnerja e tij, Pejana solli në jetë një djalë, të cilit i vendosën emrin e bukur Gred.

Lajmin e ëmbël e dha vetë kompozitori, teksa publikoi në rrjete sociale një foto të dorës së vogëlushit. “Melodia më e bukur e jetës”, shkroi ai.

Sot është bërë 1 muaj që nga ardhja në jetë e Gredit dhe Kledi ka ndarë foton më të ëmbël pranë tij, ku shihen të dy duke fjetur të përqafuar. “1 muaj më i rritur, Gred”, ka shkruar ai krahas fotos.