”SUPERSTAR PO, NUSE PËR SHPI PO”/ Enca gatoi petulla por ka një ”hall të madh” (FOTO) – AlpeGossip
”SUPERSTAR PO, NUSE PËR SHPI PO”/ Enca gatoi petulla por ka një ”hall të madh” (FOTO)

”SUPERSTAR PO, NUSE PËR SHPI PO”/ Enca gatoi petulla por ka një ”hall të madh” (FOTO)

Enca Haxhia një nga këngëtaret më seksi të muzikës shqiptare sot na ka njohur me një anë tjetër të saj.

Bukuroshja mesa duket ishte zgjuar e uritur dhe kishte vendosur të gatuante petulla. Me ingredientët përkatës në tavolinë, laptopin për të parë recetën dhe kafen e saj të mëngjesit, këngëtarja i’a ka dalë të gatuajë petulla sa për 20 veta.

Më pas ajo ka ndarë me ndjekësit e saj se petullat kishin dalë shumë të mira por tani që i mbaroi së gatuari, asaj nuk i haet më. Me anë të videove në Instagram ajo gjithashtu ka gjetur mundësinë ti pyesë ndjekësit e saj se përse petullat i kanë dalë aq të holla.

Bukuroshja gjithashtu ka thënë për veten ”Superstr po, Nuse për shpi po”. /AlpeGossip.al