SHKOI PËR DARKË NË DHËRMI/ Rudina Dembacaj “thyen qafën” nga takat (FOTO) – AlpeGossip
SHKOI PËR DARKË NË DHËRMI/ Rudina Dembacaj “thyen qafën” nga takat  (FOTO)

SHKOI PËR DARKË NË DHËRMI/ Rudina Dembacaj “thyen qafën” nga takat (FOTO)

Shumë prej imazheve të televizionit në të shumtën e kohës detyrohen të rrinë mbi taka.

Mirëpo ashtu siç e kanë pohuar edhe vetë, sado që janë mësuar, takat janë pjesa më e vështirë për ta pasi i jep shumë dhimbje këmbësh dhe jo vetëm.

Së fundmi moderatorja dhe aktorja Rudina Dembacaj ka publikuar një foto nga pushimet në Dhërmi.

Duke qenë se takat janë bërë një pjesë e përditshme e saj, Rudina ka preferuar që në darkën e mbrëmshme të veshë taka.

Kjo nuk ka rezultuar mirë në fakt për moderatoren, pasi pak minuta para se të bënte foton është rrëzuar nga takat.

‘Pak para fotos thyva qafen nga takat,per Zotin! #dhermi2019‘, shkruan moderatorja krahas fotos.