I ZURI VENDIN NË EMISION/ Dajana Shabani ka 2 fjalë për Kelvi Kadillin (FOTO) – AlpeGossip
I ZURI VENDIN NË EMISION/ Dajana Shabani ka 2 fjalë për Kelvi Kadillin  (FOTO)

I ZURI VENDIN NË EMISION/ Dajana Shabani ka 2 fjalë për Kelvi Kadillin (FOTO)

Kelvi Kadilli dhe Arjola Shehu do të jenë tashmë dy figurat e reja në Ora News.

Dy moderatorët bënë të ditur dje se shumë shpejt do të drejtojnë emisionin e mëngjesit në këtë televizion.

Mirëpo, kjo lëvizje e tyre nuk ka kaluar pa reagimin e moderatores aktuale në emision e mëngjesit, Dajana Shabanit. Kjo e fundit i ka uruar suksese Kelvit, i cili i zuri vendin.

“Kush te rekrutojj tyyyyyyy ?? Suksese gaforrja e gjimnazit, ma ndero emisionin”- i shkruan Dajana.